Перукарські послуги

На сьогодні майстри салону використовують сучасні техніки стрижок для жінок і чоловіків, звісно світ жіночих стрижок має більшу перевагу. Професійний підхід майстра індивідуально підкреслить стиль, імідж і образ жінки, підбере найбільш оптимальний варіант стрижки в залежності від того чи іншого типу
Створивши красиву стильну стрижку з ефектною укладкою майстер візуально змінить пропорції, скоригує форму ,підкреслить контур. Розставить акцент на перевагах жіночого обличчя, підкресливши колір очей, відтінок шкіри..

 • Каре

  В сучасному перукарському світі існує велика кількість зачісок, стрижка каре є найбільш оптимальним варіантом короткої жіночої стрижки. ЗА соєю універсальністю вона підходить для жінок будь якого віку і з любою формою обличчя.

  Свою популярність зачіска здобула завдяки своїй унікальності у застосуванні її в різних варіаціях і залежності від типу зовнішності клієнта.

  Кожна з цих варіацій має свою назву і вигідно підкреслює жіночність своєї власниці.

  Ось кілька сучасних видів стрижки каре:

  Боб-каре, об’ємне градуюване каре на тонке волосся,

  каре з видовженими пасмами (каре з кутом), довге каре до плечей, каре на ніжці, каре з чубчиком, каре «драбинка» (каскад), довге каре та інші.